Psi v předvýchově

 • Stránky: 1
 • Aram (X-Facktor Ever After)

  Dlouhosrstá kolie

  barva: zlatobílá

   

  Arama si předvychovává rodina jeho budoucí paničky. Je to opravový medvídek a pod hromadou chlupů se ukrývá skvělý psí parťák, který bez problémů zvládá nové situace a s přehledem se začlenil do party ostatních štěňátek v předvýchově. Aram bude asistenčním psem pro 26letou Marušku, která má Downův syndrom. Financování Aramova výcviku přislíbila firma Mars Czech s.r.o., která i v předchozích letech zafinancovala výcvik některých asistenčních-detekních psů. Této spolupráce si velmi vážíme a za organizaci i rodinu Marušky moc děkujeme! Celý příběh Marušky naleznete zde.

 • Bady (Badian z Maršovského údolí)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Badýsek je aktuálně jediná borderka našem předvychovatelském týmu. Moc děkujeme skvělé paní chovatelce, která nám nabídla štěňátko do předvýchovy a byla tak moc hodná, že si jej také nechala u sebe o měsíc dýl a s přípravou pro jeho budoucí život odvedla skvělou práci. Aktuálně už je Bady v předvýchově v Praze a jako správná borderka dává své předvychovatelce pořádně zabrat :)

 • Baku (Xento Bonny Dux)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Baku je v předvýchově u rodiny svého budoucího klienta, kde bude v dospělosti pomáhat jako asistenční-canisterapeutický pes. Stejně jako jeho bráška Ori je to velmi milé a zvídavě štěňátko, které si velmi rozumí s dětmi.

 • Batty (Back and Forth Axwell)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Batty přijel do předvýchovy na konci května 2018. Má typickou veselou, přátelskou a hravou flatí povahu.

 • Dixie

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dixie je po dlouhé době holčičím miminkem v předvýchově. Dixie vypadá spíše jako štěňátko retrievera a jsme moc zvědaví, jestli si do života přinese povahové i pracovní vlastnosti po obou rodičích, jak retrívrovi tak královském pudlovi. Dixie nastoupí v průběhu léta 2019 do speciální výcviku na vodicího psa pro naši dlouholetou kamarádku Aničku.

 • Falco (Falcons Flight Kelečský poklad)

  Labradorský retrívr

  barva: žlutá

   

  Falco je mladou nadějí a pokračovatelem úspěšných labradorů Bertyho a Cornyho, kteří jsou oba detekčními psy. Falco je zatím ještě malý a jeho osud je tedy brzo předpovídat, ale jeví se jako príma psí kluk, který by to mohl výcvik dotáhnout až úspěšného konce.

 • Lenny

  Goldendoodle

  barva: světle hnědá

   

  Lennyho jsme si spolu s brášky přivezli v květnu 2019 do předvýchovy. Tento psí chlapeček je v předvýchově v Praze a od prvního dne se pilně připravuje na kariéru budoucího vodicího nebo asistenčního psa.

 • Lex

  Golden doodle

  barva: světle hnědá

  Lexík je třetím goldendoodlím klučíkem, kterého jsme si v květnu 2019 přivezli. Svou paničku doprovází do práce i za zábavou a pečlivě se připravuje na roli budoucího vodicího nebo asisntečního psa.

 • Lio

  Goldendoodle

  barva: hnědá

   

  Lio je jeden ze tří goldendoodlích brášku, které jsme si v květnu přivezli do předvýchovy. Lio je v předvýchově v Brně, takže se již odmalička učí žít v ruchu velkoměsta a seznamuje se s ním.

 • Ori (Xaro Bonny Dux)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Ori je jedním z flatích brášků, které jsme si v Pes pro tebe nadělili jako předčasný vánoční dárek. Je to typické flatí miminko, hravé, zvídavé a milující práci s člověkem.

 • Sony

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Tmavší pejsek, bráška Scoobyho si užívá předvýchovu v krásné přírodě Krkonoš. V předvýchově mu kromě náhradní maminky pomáhají také dvě psí kamarádky.

 • Čejs (Czejn Chasse Bailey Ray)

  Královský pudl

  barva: apricot

   

  Čejs už je roční chlapák, který levou zadní zvládá nástrahy města a se svou předvychovatelkou si užívá také spoustu volnočasových aktivit.

 • Stránky: 1