Psi v předvýchově

 • Stránky: 1
 • Arný

   

  Zlatý retrívr

  barva: smetanová

   

  Arnýho jsme si přivezli jako půlroční štěňátko. Pomalu si zvyká na ruch velkoměsta a ikdyž vypadá jako dospělý pes, náležitě si užívá všechny kratochvíle, které štěněčí život přináší.

 • Billy (Big Benn Gold Saffron)

  Krátkosrstá kolie

  barva: zlatá s bílými znaky

   

  Billy je aktuálně nejmladším členem naší štěněcí party. Po dlouhé době jsme neodolali možnosti vycvičit toto poměrně exotické plemeno, které nese rysy ideálního psa pro naše účel. Krátkosrsté kolie jsou velmi inteligentní a citlivé, mají chuť pracovat, ale nebývají tak akční jako border kolie. Doufáme, že Billy svou povahou a pracovitostí naváže na kraťandy, které jsme již v minulosti vycvičili.

 • Corny (Cornell Cassidy Kelečský poklad)

  Labradorský retrívr

  barva: žlutá

   

  Corny je v předvýchově u svého budoucího klienta Tomáše, kterému bude pomáhat jako detekční pes. Corny bude pátým detekčním psem pro diabetika vycvičeným naší organizací. Platba nákladů na Cornyho výcvik je předběžně přislíbena firmou MARS Czech republic s.r.o., která na konci roku 2017 již zaplatila kompletní výcvik jednoho z detekčních psů. Velmi si této pomoci vážíme!

 • Dino

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dino je kříženec královského pudla a zlatého retrívra. Kožíšek má jako golden, barvu spíše pudlí. Aktuálně je Dino spíše živější povahy, pokud mu temperament i chuť do práce vydrží, čeká ho s velkou pravdeěpodobností dráha vodicího psa.

 • Kirby (Curacao Blue Segibo)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Kirby je naprosto spolehlivě největší mazel jakého aktuálně v předvýchově máme. Je velmi kontaktní, učenlivý a roste z něj správný bordeří kluk.

 • Monty (Monroe Lusika)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Monty je pořádný bordeří kluk, roste jako z vody a je velmi šikovný. Jako správná borderka se rád a rychle učí novým věcem. Po boku svého předvychovatele prozkoumává svět a společně překonávají všechny nástrahy velkoměsta.

 • Čejs (Czejn Chasse Bailey Ray)

  Královský pudl

  barva: apricot

   

  Čejs je jedním ze dvou brášků, které jsme vybrali do předvýchovy na budoucího vodicího nebo asistenčního psa. Zatím se Čejs rozkoukává ve městě, ale dle slov své nové paničky je to opravdu inteligentní a vnímavý tvoreček.

 • Stránky: 1