Předaní psi

 

 • Stránky: 1
 • Lenny

  Goldendoodle

  barva: světle hnědá

   

  Lenny od září 2020 pomáhá jako asistenční-balanční pes desítiletému Šimonkovi. Děkujeme všem, kteří zapojili do financování Lennyho výcviku a tím pomohli Šimonkovi postavit se zase na nohy!

   

  Na výcvik přispěli: 

  Individuální dárci přes projekt na portále Darujme.cz

  Spolufinancováno z projektu Pomozte dětem organizovaného Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti.

  Nadace ČEZ

  Škoda auto prostřednictvím Života dětem o.p.s.

  Ferring Pharmaceuticals CZ s.r.o.

  Nadace AGEL

  Nadace Agrofert

  Nadace J&T

 • Charlie (Great Friend Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: krémová

   

  Charlie na konci července úspěšně složil zkoušku asistenčního-canisterapeutického psa a byl předán Štěpánkovi a jeho rodině. Náklady na Charlieho výcvik ještě nebyly zaplaceny v plné výši a do pomoci s financováním Charlieho výcviku se můžete zapojit i vy. Všem, kteří nám pomohli, velmi děkujeme!


  Na výcvik přispěli:

  Individuální dárci přes projekt na Darujme.cz

  Nadace Agel

  Nadace ČEZ

  Život dětem o. p. s.

  Nadace JUST

  Nadace Agrofert

  Nadace J&T


 • Batty (Back and Forth Axwell)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Terezka se dočkala a od konce února 2020 ji doprovází nový asistenční-balanční flat coated retrívr Batty. Terka již flatího pomocníka doma měla, a protože je toto plemeno její srdeční záležitostí, jsme moc rádi, že i jejím dalším psím pomocníkem může být právě Batty. Terka je obklopená skvělými lidmi a díky pomoci všech známých i neznámých se podařilo celkovou částku na Battyho výcvik vybrat prostřednictvím individuálních darů na portále Darujme.cz! Jménem Terky i celého našeho týmu vám moc děkujeme za projevenou důvěru a podporu!

 • Dixie

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dixie v únoru 2020 úspěšně zakončila výcvik vodicího psa a nyní již v plném nasazení pomáhá naší dlouholeté kamarádce Aničce.

 • Sony

  Goldendoodle

  barva: hnědá

   

  I tmavší pejsek, bráška Scoobyho úspěšně zvládl speciální výcvik a čeká jej dráha asistenčního-canisterapeutického psa pro Marušku. Ten, kdo naše psy sleduje pravidelně ví, že Marušku, mladou dámu s Downovým syndromem, měl původně doprovázet pejsek Aram. Bohužel se u něj v zátěži projevily v chování některé prvky neslučitelné s prací asistenčního psa a rodině Marušky byl tedy jako náhrada nabídnut právě Sony. Je to pejsek vstřícný k lidem, ochotný pracovat a pomáhat svému člověku, a tak věříme, že i Marušce bude věrným přítelem, pomocníkem a parťákem do života. Výcvik Sonyho byl spolufinancován z dotace MPSV pro rok 2019 a firmou Mars Czech s.r.o.

 • Scooby

  Goldendoodle

  barva: bílá

   

  Scooby je velký pohodář, kterého nic nerozhodí. Scoobyho úspěšně složil zkoušky asistenčního-canisterapeutického psa a od listopadu 2019 pomáhá Zdeněčkovi, který se narodil s vzácným onemocněním Spinální muskulární atrofie (SMA) a jeho rodině. Náklady na výcvik Scoobyho byly spolufinancovány z dotace MPSV a za podpory nadací, firemních a soukromých dárců. Všem sponzorům děkujeme a vážíme si vaší podpory!

   

  Na výcvik přispěli: 

  MPSV

  Nadace Život dětem

  Hyundai Transys Czech s.r.o.

  Rodiče a přátelé ZŠ Týniště n/O

  Nadace J&T

  Nadace Naše Dítě

  Nadace Zdraví pro Moravu

  Spolufinancováno z projektu Pomozte dětem organizovaného Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti.

  Všem, kteří Scoobyho se Zdeněčkem podpořili moc děkujeme!

 • Frodo (Faith of Power Bohemian Starlight)

  Zlatý retrívr

  barva: světle zlatá

   

  Frodo dostál svému jménu a vyrostl z něj skvělý psí pomocník, který byl na konci října 2019 předán jako asistenční-canisterapeutický pes pro Lukáška. Náklady na výcvik Froda byly spolufinancovány z Dotace MPSV pro rok 2019 a z darů nadací, firemních i soukromých dárců. Všem sponzorům moc děkujeme a vážíme si vaší podpory!

   

  Na výcvik přispěli:

  MPSV

  Nadace Život dětem

  Nadace Agel

  Nadace Vigo

  Nadace Naše Dítě

  Žáci a přátelé ZŠ Sázava

  Fond EUROWAG firmy W.A.G.

  pan P. Galáš, paní M. Jašková a dary dalších soukromých dárců na sbírkový účet organizace

  Nadace JUST

  Nadace J&T

  Všem ještě jednou velmi děkujeme za pomoc!

 • Barty (Ziggy Blue Aknel Top)

  Flat coated retrívr

  barva: černá

   

  Bartyho jsme dostali jako dar od manželů Kyselových a od konce května 2018 se připravoval na dráhu budoucího detekčního psa pro klienta s diabetem. Barty v červnu 2019 úspěšně složil zkoušky asistenčního-detekčního psa pro diabetika a byl oficiálně předán do rodiny svého klienta. Náklady na výcvik Bartyho byly uhrazeny z daru pani Dřízalové.

 • Kirby (Curacao Blue Segibo)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Kirby je velmi kontaktní, učenlivý a  správný bordeří kluk, který v listopadu 2018 nastoupil do speciálního výcviku budoucího vodicího psa pro naši dlouholetou klientku. Na konci května složil Kirby závěrečnou zkoušku vodicího psa a od června 2019 pomáhá naší dlouholeté klientce Denisce v Bystříci pod Hostýnem.

 • Dino

  Goldendoodle

  barva: zlatá

   

  Dino je kříženec královského pudla a zlatého retrívra. Kožíšek má jako golden, barvu spíše pudlí. Dino v prosinci 2018 nastoupil do speciálního výcviku a čeká jej dráha vodicího psa. Na konci května 2019 úspěšně složil zkoušku vodicího psa  od června 2019 pracuje se svou novou paničkou v Olomouci.

 • Esetka (Ealing Eset Bashmar)

  Border kolie

  barva: černobílá

   

  Esetka je od ledna 2019 asistenční fenkou pro naši dlouholetou kamarádku a klientku Martinu. Je to zároveň štěně z odchovu Martininy chovatelské stanice a Martina si ji sama předvychovala. Martina se celý život věnovala výchově a výcviku psů a také se aktivně zapojovala do různých kynologických sportů. Martina trpí progradující roztroušenou sklerózou a bohužel již není fyzicky schopná věnovat se se svými psy naplno aktivitám, na které byla zvyklá. Vzhledem ke zhoršujícímu se stavu a předchozí spolupráci s naší organizací jsme se rozhodli Martinou dohodli, že si Esetku sama předvychová, aby mohla následně absolvovat speciální výcvik a mohla Martinu jako asistenční pes doprovázet všude, kde Martina psa potřebuje nejen jako fyzickou, ale zejména psychickou podporu. Celkové náklady na výcvik Esetky činily 230.000 Kč.  Na výcvik Esetky přispěli:

  Nadace Jakuba Voráčka

  Přátelé z Agility klubu ČR

  Nadace Agrofert

  Nadace Leontinka

  Nadace Dobrý skutek

  Všem, kteří pomohli velmi děkujeme!

 • Bender

  Pudl střední

  barva: hnědá

   

  Bender bude v blízké době skládat zkoušku asistenčního-canisterapeutického psa pro holčičku s poruchou autistického spektra. Celkové náklady na výcvik Bendera činily 200.000 Kč. Na výcvik Bendera příspeli:

  Nadace Agrofert

  Nadačního fond ... because we care

  Firma Kapsch a zaměstnanecká sbírka

  Zaměstnanci a přátelé ZŠ Jana Wericha

  Nadace VIGO

  pan T. Slavata, pan I. Helcl, paní Daniela Ch.

  Moc děkujeme všem, kteří se podíleli na financování výcviku tohoto pejska!

 • Corny (Cornell Cassidy Kelečský poklad)

  Labradorský retrívr

  barva: žlutá

   

  Corny byl v předvýchově u svého budoucího klienta Tomáše, kterému od listopadu 2018 pomáhá jako detekční pes. Corny je pátým detekčním psem pro diabetika vycvičeným naší organizací. Náklady na předvýchovu a výcvik Cornyho zaplatila firma MARS Czech republic s.r.o. ve spolupráci s prodejnami Billa, která na konci roku 2017 již zaplatila kompletní výcvik detekčního psa Fredyho. Velmi si této pomoci vážíme!

 • Vety (Velvet Bonny Dux)

  Flat coated retrívr

  Barva: hnědá

   

  Vety byl v červenci roku 2018 předán jako detekčního a asistenčního pes pro Františka. František má kromě diabetu také glaukom a poruchu pozornosti. I přes nemalé zdravotní komplikace je to velmi aktivní mladý muž, který se díky Vetyho pomocí může naplno věnovat všem aktivitám. Celkové náklady na výcvik Vetyho činí 250.000 Kč.

  Na výcvik Vetyho přispěli:

  Nadace zdraví pro Moravu

  Studenti a vyučující z Mendelovy univerzity v Brně

  Nadace Naše dítě

  Nadace Agrofert

  Zamestnanci firmy Pickering Electronics s. r. o.

  Všem, kteří se na zafinancování Vetyho výcviku podíleli moc děkujeme!

 • Bruce (Briefly Bruce Bailey Ray)

  Královský pudl

  barva: apricot

   

  Bruce byl na konci května 2018 předán jako vodicí pes pro klientku Silvu.

 • Theo

  Kříženec labradorského a zlatého retrívra

  Barva: žlutá

   

  Theo v dubnu 2018 úspěšně složil zkoušku asistenčního psa a byl předán Patrikovi, kterého bude doprovázet při jeho společensky a pracovně velmi pestrém životě. Theo měl být jedním z pejsků jejichž výcvik měl být zplacen z grantu MPSV. Celkové náklady na výcvik Thea činí 230.000 Kč a do celkové částky zbývá doplatit 0 Kč.

  Na výcvik Thea zatím přispěli:

  Nadace Život dětem

  Nadace Agrofert

  Dobrý skutek

  Všem děkujeme za finanční podporu!

 • Alex

  Zlatý retrívr

  Barva: smetanová

   

  Alex je asistenčně canisterapeutickým psem pro klientku Michalku. Alex byl cvičen a v prosinci 2017 předán za kompletní finanční podpory grantu poskytnutého Ministerstvem práce a sociálních věcí. Za finanční podporu v roce 2017 velmi děkujeme!

 • Woody (Wo-Wo Bohemia Alké)

  Border kolie

  Barva: černobílá

   

  Woody v prosinci 2017 úspěšně dokončil výcvik asistenčního psa pro klientku Ivetu. Kompletní náklady na výcvik a předání Woodyho byly hrazeny z fiannčního grantu poskytnutého Ministerstvem práce a sociálních věcí. Za finanční podporu v roce 2017 velmi děkujeme!

 • Fredy (Unique Friend Bonny Dux)

  Flat coated retrívr

  Barva: černá

   

  Fredy absolvoval speciální výcvik detekčního a asistenčního psa pro klienta Jakuba a proces předávání pejska započal v prosinci roku 2017. Kompletní náklady na výcvik Fredyho uhradila sponzorským darem firma MARS Czech republic s.r.o. prostřednicvím kampaně v řetězci supermarketů Billa, kde jste mohli pomoci i vy zakoupením některého z produktů Pedigree nebo Whiskas. Sponzorovi tímto velmi děkujeme!

 • Moly (Amálka z Trajleru)

  Portugalský vodní pes

  Barva: černá s bílými znaky

   

  Moly byla v červenci 2017 předána Matýskovi jako asistenčně canisterapeutický pes. Příběh Matýska a jeho rodiny naleznete zde

  Všechny náklady spojené s výcvikem Molly jsou hrazeny z finančního grantu poskytnutého Ministerstvem práce a sociálních věcí 2017.

  Za poskytnutou dotaci a zafinancování asistenčního výcviku moc děkujeme!!

 • Berty (Bertyl Boy Val Kelečský poklad)

  Labradorský retrívr

  Barva: žlutá

   

  Berty byl v červenci 2017 předán jako asistenčně canisterapeutický a signální pes pro Terezku.

   

  Výcvik Bertyho je již kompletně zafinancovám - všem sponzorům moc děkujeme!

   

  Na výcvik přispěli:

  České Radiokomunikace

  TEMPUS advokátní kancelář s.r.o.

  Nadace Pomozte dětem

  Paní Z. Jeriová, paní M. Sýkorová, paní B. Cabelková, pan J. Tománek, pan Ing. R. Čech, paní Z. Gladičová, paní J. Sequensová, paní P. Kaděrová

 • Ashley

  Královský pudl

  Barva: apricot

   

  Ashley je bratr již předané pudlí slečny Amy. Je to mladý elegán, který v dubnu 2017 úspěšně složil zkoušku vodicího psa a byl v Praze předán své nové paničce Mirce.

 • Kory (Kreon Lusika)

  Border kolie.

  Barva: černobílá

   

  Kory prošel speciálním výcvikem vodicího psa, úspěšně složil závěrečnou zkoušku a na začátku března 2017 byl v Petrovicích u Karviné předán své nové paničce. Korymu v novém domově dělá společnost fenka Bína, která je v zaslouženém psím důchodu.

 • Juwel Mon Ami Jozucita

  Flat coated retrívr Jawi je našim prvním vycvičeným asistenčním psem s prvky detekce . Nová panička Ellinka si se svým psím kamarádem a patronem výborně rozumí a od prvních dnů Jawi detekuje hypoglykémii i hyperglykémii. Pes byl vycvičen ve spolupráci s Michaelou Babíkovou, která je sama diabetik a po celou dobu výcviku na nás odborně dohlížel prap. Jan Václavek, inspektor - psovod specialista PČR. Všem, kdo se podíleli na výcviku Jawiho moc děkujeme. Velký dík sponzorům: HOPR GROUP, a. s., SILO TOWER, a. s., Nadace JUST, Olivova nadace

 • Amy

  Královský pudl

   

  V září 2016 nastoupila do své profese asistentčního psa a canisterapeuta pro Tadeáška, který si ji spolu s maminkou i předvychoval. Bylo krásné  a dojemné vidět jejich opětovné shledání a krásné secvičení.

  NA VÝCVIK AMY PRO TADEÁŠKA BYLO POTŘEBA ZÍSKAT 231 160 KČ

   

   

   


  Děkujeme za podporu:

  Nadace Pomozte dětem- NROS

  Výtěžek z běhu RUN FOR HELP Poděbrady

  Nadace Leontinka

 • Max

  Zlatý retrívr

   

  Maxík se stal v září 2016 asistenčním psem Barunce, která trpí autismem. Od prvního dne jsou nerozlučnými kamarády a Max velkým pomocníkem.

  Moc děkujeme všem sponzorům!

 • Akemi Monpeja (Ixi)

   

  Border kólie

   

  Se stala v dubnu 2016 životním partnerem paní Olze v Praze. Bude její velkou oporou jak ve frekvenci, na spolelčných procházkách, ale i při canisterapii.

 • Golf

  Border kolie

   

  Nastoupil v únoru 2016 do profese vodicího psa Adélce v Bystrovanech. Převezme úlohu za svého kamaráda Mika, který odchází do zaslouženého psího důchodu.

  Děkujeme

  Lionské hnutí v České republice

  LC Olomouc

  http://www.lionsolomouc.cz

  který přispěl na zaplacení Golfa deseti procenty.

 • Zigi Akumulátor

  Border kolie.

   

  Zigi byl předán v červnu 2015 jako asistenčně-canisterapeutický pes pro svého majitele Kubu. Zigi je pro Kubu velkým kamarádem a pomocníkem.Více info zde.

   

  Na Zigiho výcvik přispěli:
  Život dětem o. p. s.
  finančni prostředky z veřejné sbírky
  Nadace J&T

  Děkujeme!

 • Ambras Crazy Monpeja - Ambi

  Border kolie.

   

  Ambi je velice klidný a citlivý pes. Byl vycvičen a v srpnu 2015 předán jako asistenčně-canisterapeutický pes pro klientku Verunku.

  Na výcviku se finančně podíleli:

  nadace Dobrý skutek

  VST Engineering, spol. s r.o.

  Havířovská teplárenská společnost, a. s.

  pan Ivo Kupský

  BKB Metal, a. s.

  Sbor Církve bratrské v Havířově

  Nadační fond Veolia

  a drobní dárci

  Děkujeme!

 • Zip Akumulátor

  Zip je pejsek plemene borderkolie a byl vycvičen jako asistenční pejsek pro Martínka Klimeše. Zip Martínkovi slouží od jara 2015 jako pomocník, terapeut, průvodce i věrný kamarád. Martínek má problémy s motorikou celého těla a Zip mu pomáhá rozvíjet své dosavadní pohybové dovednosti i psychický a duševní stav.

  Výcvik Zipa zafinancovali:

  50 000 Kč - LOXIA, a. s.

  87 000 Kč - Smurfit Kappa Olomouc, s. r. o.

  50 000 Kč - J&T nadační fond

   


  Děkujeme!

 • Wolfi - Wolfram Akumulátor

  Borderáček Wolfi je velmi citlivý, středně temperamentní pes.  Byl vycvičen jako vodicí pes a od února 2015 pomáhá svému páničkovi v Brně.

 • Don - 2. předání

  Labradorský retrívr.

  Don je šikovný, pracovitý asistenční pes. Původní majitelé museli Dona opustit kvůli alergii na psí srst. Svou druhou paničku našel Don v Praze v lednu 2015.

 • Don - 1. předání

  Labradorský retrívr.
  Don byl vycvičen jako pes asistenční a canisterapeutický pro malou Elišku a Amálku. Don si holčičky moc oblíbil a dělá radost celé rodince.
  Celý jeho výcvik zaplatila firma Jacer CZ, a. s.
  Moc děkujeme!

   

  Aktualizace I: DON MUSEL BOHUŽEL Z RODINY ODEJÍT KVULI TĚŽKÉ ALERGII SESTŘIČKY HOLČIČEK.

  Aktualizace II: V lednu 2015 byl předán nové majitelce.

 • Olí

  Kříženec zlatého retrívra a labradora.

   

  Olí byl vycvičen jako vodicí pes. Byl předán v prosinci 2014 a svému páníčkovi bude pomáhat ve Valašském Meziříčí.

 • Eddie

  Kříženec zlatého retrívra a labradora.

  Eddie je velmi klidný pes, který rád aportuje. Z tohoto důvodu byl vycvičen jako asisteční pes s canisterapeutickými prvky pro 15letého Vaška. Eddie Vaškovi pomáhá zvládat každodenní sitace a je z nich nerozlučná dvojka.

  Výcvik Eddieho pomohli zafinancovat:
  nadace Život dětem
  nadace Leontinka
  firma LOXIA a. s.
  firma  Alavis
  JUDr. Ing. Vlastimil Šimek, jednatel společnosti ChemEko podniková ekologie, spol. s r.o
  paní Daniela Mičeková a drobní dárci. Děkujeme!

 • Have Fun z Jasmínových Hor - Fortík

  Border kolie

  Fortík je středně temperamentní, velice vnímavý pes, byl předán v dubnu 2014 klientce Zuzce, kterou doprovazi jako vodici pes.

  Zuzka jiz jednoho pejska od nasi organizace vycviceneho mela - labradorku Dolly.

 • Jingle Bel Harmony Line - Chelsea

  Labradorský retrívr.


  Chelsea byla předána v prosinci 2010 v Plzni jako vodicí pes.

 • Alvin

  Curly coated retrívr.

  Alvin byl předán v červnu 2013 jako vodicí pes. Je to pes klidnější, přátelské  povahy, je velmi citlivý a vnímavý. Dělá svému majiteli Honzovi radost a je mu velkou oporou. Pracuje rád, nesvědčí mu ovšem příliš autoritativní vedení. Za pochvalu a náklonnost svého pána udělá cokoli.

 • Aron od Borovského Vršku

  Aron dělá radost Peťulce a Jardovi v Praze. Svou funkci pomocníka si plně vychutnává a práce je pro něj opravdu radost!

   

   

  Na výcvik tohoto pomocníka přispěli:

  nadace Dobrý Skutek

  nadace AGROFERT

  Nadace AGEL

  Děkujeme!

 • Wanton Akumulátor - Wanty

  Border kolie

  Wanty je velice vnímavý a citlivý pes, klidnější povahy než jeho bratr Wolfram.

  Byl vycvičen jako asistenční pes s canisterapeutickými prvky. V současné době již pomáhá Míšovi P. překonávat nástrahy každodenního života a jsou skvělý tým.

   

  Výcvik Wantyho zafinancovali:

  nadace Dobrý skutek
  firma JACER-CZ, a. s.
  firma ChemEko, podinková ekologie, spol. s. r. o.

  Děkujeme!

 • Utopie Ultima Kelečský poklad - Topi

  Labrador.

  Topinka  - jak Topi říkáme -  je takové sluníčko.

  Předána v lednu 2013 jako asistenční a canisterapeutický pes

  Děkujeme nadaci Leontinka http://www.nadaceleontinka.cz/

 • Art - Vital Akumulátor - Border kolie

  Artík je na border kolii  spíše klidnější, je velice kontaktní, skutečný závislák.

  Již má svého nového majitele - byl předán v lednu 2013.

  Na úhradě výcviku se částečně podíleli:

  VOP s.p.

  Petr Malý

 • Benin Bolkovský Dvůr - Border kolie

  Beny je vodícím psem a nenahraditelným kamarádem Katky.

 • Hart Ze Štěnkovského Lesa - Flat coated retriever

  Hart od února 2012 doprovází svou tělesně handicapovanou majitelku. Je vycvičen jako asistenční, canisterapeutický a balanční pes.

  Své majitelce dělá oporu při chůzi, po rovině i ze schodiště, na obrubníky apod.

  Kromě toho podává upadnuté předměty, pomáhá se svlékáním a otevíráním dveří.

 • Cheesy - Lollipop Lady Harmony Line - Labrador

  Cheesy je zatím ještě mladá psí slečna, ale s potřebným výcvikem se naučí až neuvěřitelnou spoustu věcí – třeba nakupovat, přinášet potřebné věci, asistovat u oblékání, otvírat dveře, nebo rozpoznat situaci, kdy je potřeba přivolat pomoc.

  Skrz.cz pokryje nákup štěněte, předvýchovu u pěstounů, krmivo v průběhu výchovy i výcviku, náklady na veterinární ošetření (očkování, vyšetření kloubů atd.) náklady na výcvik a zaškolení klienta a předání psa.

  Chcete se také podílet na výcviku Cheesy? Stačí navštívit  Skrz.cz

 • Gery - Alegro Twisting torpedo - Labrador

  Asistenční a canisterapeutský pes

 • Tarzan Akumulátor - Border kolie

  Asistenční a canisterapeutský pes pro chlapce s autizmem. Předán v červnu 2011 v Zábřehu. Poděkování patří firmě SHM s.r.o Šumperk, která uhradila náklady na výcvik tohoto pomocníka.

 • -

  Labrador Chelsea  -  Jingle Bel Harmony Line - předána v prosinci 2010 v Plzni

  horizontal rule

  Labrador Blackie  -  Give Redness Harmony Line - předána v listopadu 2010 v Šumperku

  blackie01.jpg (379448 bytes) blackie02.jpg (287996 bytes)

  horizontal rule

  Border kolie Eros Lover Bohemia Alké - Rosi - Předána v říjnu 2010 v Prachaticích

  horizontal rule

  Labrador Caira  Z Kunštátského Panství Předána v květnu 2010 jako asistenční pes. Pořad o Jakubovi na ČT zde
  Na výcvik přispěli:  EPCOS, Nadace Leontinka .
  Pes nejen jako přítel, ale i vychovatel, asistent a terapeut. Šestiletý Jakub z Bludova na Šumperku má dětskou mozkovou obrnu a epilepsii.

  horizontal rule

  Border kolie Bery -  Raspberry Fitmin předán v březnu 2010

  horizontal rule

  Kříženec Zlatý retriever x Labrador retriever  Bela předána v listopadu 2009

  bela01.jpg (84787 bytes) bela02.jpg (106221 bytes)

  horizontal rule

  Border kolie Devil z Paleolitu - Vili   předán v listopadu 2009

  horizontal rule

  Labradoodle Avalon  Asistenční pes - další informace o tomto plemeni najdete na http://www.doodle.estranky.cz/

  Na výcvik přispěli:  Nadace Leontinka, konto Bariéry, Nadační fond J&T, TEVA Czech, SBD Ústí nad Orlicí, Dědicovi a další

  avalon01.jpg (125491 bytes) avalon02.jpg (169719 bytes)

  horizontal rule

  Zlatý retriever Lucky Asistenční pes

  Na výcvik přispěli:  Nadace Leontinka a další

  Česká pojišťovna a Nadace Leontinka umožnily tak výcvik feny Lucky, která pomáhá dvouleté Veronice  z Napajedel.  Současně Lucky Česká pojišťovna také nadstandardně pojistila na úhradu případných veterinárních výloh.
  Dvouletá Lucky je zlatý retriever a jejím novým domovem se stala Napajedla na Zlínsku, kde bydlí také nevidomá Veronika , které komplikují život následky dětské mozkové obrny. Lucky Veroniku nejenom hlídá, ale za pomoci její maminky Lenky provádí i canisterapeutická cvičení, spočívající mimo jiné například v prohřívání a masáži postižených svalů. „Lucky masíruje Veronice tělíčko, dokáže ji zklidnit, podá nám různé předměty, pomáhá s jejími šaty a podobně,“ vysvětlila Lenka Vyhnalíková. „Vlastně přinese jakýkoliv předmět, na který ukážeme.“

  lucky01.jpg (28867 bytes)

  horizontal rule

   

  Chodský pes  Assim Dajoar Geren - předán v březnu 2009 v Žatci

  horizontal rule

  Border kolie Bína - předána v březnu 2009 v Karviné

  horizontal rule

   

  Cheaspeak bay retriever Deryl Sirius Pro - předán v únoru 2009

  dorothy01.jpg (83118 bytes) deryl01.jpg (300798 bytes)

   

  horizontal rule

  Labrador retrívr Falco asistenční pes předán v listopadu 2008 

  Děkujeme firmě ALCOMA, IPSAL, Lekerland, p.Martinec a dalším sponzorům, kteří přispěli na výcvik tohoto pomocníka.

  horizontal rule


  Border kolie  Jupiter Fitmin - předán v listopadu 2008 v Kroměříži

  jupiter01.jpg (137041 bytes)

  horizontal rule

   

  Kříženec Bols předán v říjnu 2008 -  Tento pomocník byl hrazen z prostředků nadace Leontinka  - Psí oči, jehož hlavním partnerem se stala Česká pojišťovna.

  bols01.jpg (73504 bytes) bols02.jpg (48920 bytes)

  horizontal rule

   

  Kříženec Flet x Německý ovčák Brendy předána v červnu 2008    www.kuliskova.cz

  brendy01.jpg (85937 bytes) brendy02.jpg (132032 bytes) brendy03.jpg (148438 bytes)

  horizontal rule

   

  Labrador retrívr Doli  (Dolce Vita Harmony line) předána v červnu 2008

  doly01.jpg (114309 bytes) doly02.jpg (250454 bytes) doly04.jpg (188855 bytes) doly05.jpg (370581 bytes)

  horizontal rule

   

  Labrador retrívr Andy (asistenční pes) pro Jakuba Balcárka. Další informace najdete zde.
  Děkujeme firmě IPSAL, Ovinex, Nadace Leontinka a dalším sponzorům za poskytnutí části peněz na výcvik tohoto pomocníka.

  andy01.jpg (170790 bytes) andy02.jpg (71175 bytes) andy03.jpg (72263 bytes)

  horizontal rule

   

  Border kolie Darcy Happy Arenda předán v listopadu 2007 v Praze

  darcy01.jpg (96463 bytes) darcy02.jpg (252214 bytes) darcy03.jpg (54868 bytes) darcy04.jpg (77087 bytes)

  horizontal rule

   

  Border kolie Hury Fitmin - předán v červnu 2007 v Bohumíně

  hurry01.jpg (346215 bytes) hurry02.jpg (360126 bytes) hurry03.jpg (107259 bytes) hurry04.jpg (100115 bytes) hurry05.jpg (105448 bytes)

  horizontal rule


  Labradorský retrívr  Roxi
  předán v květnu 2007 v Hradci Králové

  roxi01.jpg (69651 bytes) roxi02.jpg (65448 bytes) roxi04.jpg (98234 bytes) roxi03.jpg (81111 bytes)

   

  Královský pudl Cora - Čejsi předána v dubnu 2007

  pudl1.jpg (25223 bytes) pudl4.jpg (92970 bytes) pudl5.jpg (46852 bytes) pudl6.jpg (91187 bytes)

  pudl7.jpg (137745 bytes) pudl8.jpg (44737 bytes) pudl9.jpg (42812 bytes)

   

  Border kolie Miky Acumulator předán v dubnu 2007

  miky1.jpg (21178 bytes) miky2.jpg (21972 bytes) miky3.jpg (29403 bytes) miky4.jpg (50628 bytes) miky5.jpg (80248 bytes)

  miky6.jpg (121496 bytes) miky7.jpg (95221 bytes)

   

  Border kolie Tawny Bohemia Alké - Natík - Předán v únoru 2007, můžete ho potkat v Brně

  natik01.jpg (59039 bytes) natik03.jpg (69204 bytes) natik04.jpg (65582 bytes)

  natik02.jpg (58929 bytes) natík05.jpg (63291 bytes) natik06.jpg (109472 bytes) natik07.jpg (59654 bytes)

   

  Cheaspeak bay retriever Cory (Caya Sirius Pro) Předána v lednu 2007, pracuje se svým páníčkem v Opavě

  cory01.jpg (105470 bytes) cory02.jpg (82115 bytes) cory03.jpg (51337 bytes)

  cory04.jpg (51755 bytes) cory05.jpg (46598 bytes)

   

  Krátkosrstá kolie Cracatit Nirreterrit předán v říjnu 2006. Můžete ho potkat v Brně

  Cracatit3.jpg (46596 bytes) Cracatit4.jpg (36353 bytes) crac01.jpg (26383 bytes)

  crac03.jpg (33906 bytes) crac04.jpg (31513 bytes) cracatit5.jpg (67500 bytes)
  cracatit6.jpg (75811 bytes) cracatit7.jpg (74147 bytes) cracatit9.jpg (61798 bytes)

   

  Rex - asistenční pes.  Informace zde

  Zatím přispěli: Konto Bariéry,

  rex1.jpg (39291 bytes) rex2.jpg (52230 bytes) rex3.jpg (64667 bytes) vivatvita06_04.jpg (57834 bytes)

   

  Border kolie Black Happy Arenda,  předán v dubnu 2006

  black1.jpg (31944 bytes) black2.jpg (30795 bytes) black3.jpg (66688 bytes) black4.jpg (70338 bytes)

   

  Labradorský retriever Gryf, předán byl v březnu 2006

  gryf1.jpg (33792 bytes) gryf2.jpg (31090 bytes) gryf3.jpg (35340 bytes)

  gryf5.jpg (33507 bytes) gryf6.jpg (61128 bytes) gryf7.jpg (69839 bytes) gryf8.jpg (64796 bytes)

   

  Border kolie Bernard Fitmin, předán byl v prosinci 2005 
  bernard_1.jpg (43727 bytes) bernard_2.jpg (79479 bytes)

  bernard_4.jpg (73386 bytes) bernard_3.jpg (62506 bytes)

  bernard_06.jpg (46757 bytes) bernard_07.jpg (61506 bytes) bernard_08.jpg (66848 bytes)

  bernard_09.jpg (61236 bytes) bernard_10.jpg (65114 bytes) bernard_11.jpg (52342 bytes) bernard_12.jpg (61867 bytes) bernard_13.jpg (51681 bytes)

   

  Německý ovčák - Bonnie Fauben , předána byla v létě 2005. Můžete jí potkat v Olomouci nebo Českých Budějovicích

  bonnie1.jpg (29479 bytes) bonie3.jpg (35126 bytes) bonie4.jpg (78911 bytes)

  bonie5.jpg (78895 bytes) bonie6.jpg (74580 bytes)

   

  Border kolie Brenwick Happy arenda , předán byl v dubnu 2005

  bc_1.jpg (29379 bytes) bc_2.jpg (26502 bytes) breny3.jpg (30377 bytes)
  breny4.jpg (36810 bytes) breny5.jpg (24637 bytes) breny6.jpg (23525 bytes)

   

  Labradorský retriever  JACK, předán v lednu2005 
  Má také svoje internetové stránky http://www.druheoci.wz.cz/

  Jack1.jpg (35732 bytes) Jack_bludicka.jpg (32700 bytes) j.jpg (50385 bytes) j2.jpg (34523 bytes) Jack2.jpg (35616 bytes) Jack3.jpg (18374 bytes) Jack4.jpg (21802 bytes) Jack_predani2.jpg (33524 bytes)

   

  Golden Retriéver Gipsy
  Cvičil se jako asistenční a canisterapeutický. Další informace
  Byl předán v červenci 2004

  gypsy1.jpg (14383 bytes) gypsy.jpg (35779 bytes) wpe1.jpg (23059 bytes) gypsy3.jpg (27504 bytes)

   

  Krátkosrstá kolie – Bludička Nireterit
  předaná byla v dubnu 2004, můžete jí potkat se svou paničkou v Praze

  IM001049b.JPG (28078 bytes) IM001150.JPG (87003 bytes) IM001125.JPG (71071 bytes) IM001162.JPG (45340 bytes) fina_vp11.jpg (25601 bytes)

  bludicka_7.jpg (22145 bytes) bludicka_8.jpg (21900 bytes) bludicka_vp10.jpg (24718 bytes) bludicka_vp11.jpg (27621 bytes)
  bludicka_vp12.jpg (25399 bytes) bludicka_vp13.jpg (25614 bytes) bluda_hanka1.jpg (36380 bytes) bluda_hanka2.jpg (39945 bytes)
  bluda_hanka4.jpg (33360 bytes) bluda_hanka3.jpg (41339 bytes)

   

  Německý ovčák Fína - Andy z Pegironu
  předaná byla v květnu 2004

  Fina1.jpg (19444 bytes) Fina2.jpg (34449 bytes) Fina_vodeni1.jpg (34573 bytes) Fina_vodeni2.jpg (32415 bytes) fina_vp10.jpg (30885 bytes)

   

  horizontal rule

  Golden Retriéver Árný
  Předán v Listopadu 2003 
  Tento pejsek byl hrazen benefiční akcí Explosion 6, která proběhla 15. 11. 2003  
  v Českých Budějovicích.  Děkujeme agentuře FREEPRODUCTION

  arny_dd.jpg (29459 bytes) esli+arny.jpg (35634 bytes) Arny_vodeni.jpg (35549 bytes)
  arny_jakub1.jpg (14052 bytes) arny_jakub2.jpg (14112 bytes)

  horizontal rule

  Labrador Retriéver Ešli - Acha z Temné Jeskyně
  Předána v  červenci 2003
  esli_b1.jpg (104438 bytes) esli_b3.jpg (76835 bytes) esli_b4.jpg (23472 bytes)

  esli_aport.jpg (31837 bytes) esli_schranka.jpg (29775 bytes) esli_lavicka.jpg (37910 bytes) esli_schod.jpg (26831 bytes)

  horizontal rule


  5. listopadu 2002 byla Džesí, předána klientce ze Slovenska Pani Rozálii Cibulové z Filakova

  IM000988.JPG (48285 bytes) IM000994.JPG (48516 bytes)

  IM000423.jpg (167868 bytes) IM000422.jpg (167271 bytes) IM000420.jpg (180873 bytes)

 • Stránky: 1