Zapojení veřejnosti

FINANČNÍ PODPORA VÝCVIKU ASISTENČNÍCH A DETEKČNÍCH PSŮ

K jakému účelu slouží finanční dary a na jakou konkrétní věc může být použit právě Váš dar?

 • Nákup štěněte u osvědčeného chovatele - od 10.000 do 25.000 Kč
 • Nákup superprémiového krmiva Fitmin za zvýhodněnou cenu - 1 pytel za 600 až 800 Kč
 • Nákup výbavičky pro štěně (obojek, vodítko, vestička, misky, hračky, pelíšek) -  750 Kč
 • Běžné veterinární výdaje (očkování, odčervení a léčba běžných nezávažných onemocnění) - průměrně 3.000 Kč
 • Speciální veterinární vyšetření (echokardiografické vyšetření srdce, oftalmologické vyšetření očí, rentgenologické vyšetření pohybového aparátu a biochemické vyšetření krve) - 3.600 Kč
 • Kastrace - od 5.000 do 6.000 Kč

Celková cena jednoho vycvičeného a předaného psa dále zahrnuje cestovné předvychovatelů, plat a cestovné cvičitele, plat fundraisera pomáhajícího rodině se sháněním finančních prostředků na úhradu výcviku psa a další provozní náklady organizace.

 

V každém roce projde speciálním výcvikem dva až pět budoucích asistenčních psů a náklady na jejich výcvik jsou v roce 2019 hrazeny z dotace MPSV a z darů nadací, nadačních fondů, firemních a soukromých dárců. Protože je kompletní cena asistenčního psa 250.000 Kč pomáhá naše organizace budoucím majitelům asistenčních psů se sháněním prostředků a společnými silami se zatím vždy podařilo zajistit kompletní částku na výcvik každého psa.

 

V roce 2020 nás ještě čeká výcvik asistenčního-canisterapeutického psa Charlieho pro Štěpánka s dětským autismem. Druhým asistenčním psem pak je goldendoodle Lenny pro Šimonka, kterému byla diagnostikován syndrom Dravetové. Třetím pejskem, pro nějž je letos naplánován nástup do speciálního výcviku je budoucí detekční pes pro Terezku, jehož výcvik zafinancovala firma Mars Czech s.r.o.

 

Finanční dary v jakékoliv výši lze posílat na náš sbírkový účet číslo 2300402481/2010 buď jako všeobecný dar na fungování organizace a nebo si můžete vybrat příběh konkrétního klienta a jeho budoucího psího asistenta.

 

Ke každé darované částce vám rádi vystavíme potvrzení o daru, které můžete uplatnit ke slevě na dani. Neváhejte nás kontaktovat na e-mail info@pesprotebe.cz

V rámci obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), plným názvem Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), jehož cílem je výrazné zvýšení ochrany osobních dat občanů, nejsou dárci jmenovitě uváděni na webových stránkách organizace. V případě, že byste byli rádi uvedeni pod Vámi podpořeným projektem, zašlete nám prosím písemný souhlas s touto skutečností na e-mail info@pesprotebe.cz

 

MATERIÁLNÍ A HMOTNÁ POMOC PRO PSY V PŘEDVÝCHOVĚ A VÝCVIKU

V případě, že byste se rádi podíleli na chodu naší organizace, nechcete posílat peníze, ale je vám sympatické pomoci nějakou konkrétní věcí naše štěňátka ocení zejména:

 • hračky všech tvarů, velikostí a barev pro nácvik aportu a podávání
 • nerezové misky o objemu 1,8l
 • obojky a vodítka
 • pelechy velikostí vhodné pro střední a velké psy, pratelné v pračce
 • flexi vodítka pro psy od 20 do 45 kg

Pokud byste si nevěděli rady neváhete nás kontaktovat prostřednicvím e-mailu info@pesprotebe.cz nebo misa@pesprotebe.cz, rádi vám s případným výběrem pomůžeme.

Materiální pomoc lze zasílat formou balíku přímo na adresu sídla organizace:

Pes pro tebe, z.s.

Malířská 13

Praha 7 170 00

 

DOBROVOLNICKÁ ČINNOST

Pokud milujete psy, učíte se rádi nové věci a chtěli byste naší organizaci pomoci osobnější cestou než finanční nebo materiální podporou a podílet se aktivně na fungování Pes pro tebe, máme pro vás skvělou zprávu, protože stále hledáme do party nové předvychovatele štěňat.

 

FINANCOVÁNÍ VÝSTAVBY ZÁZEMÍ PRO VÝCVIK

Protože se v průběhu let náš spolek pomalu a jistě rozrůstá, začíná být stávající zázemí pro výcvik psů a setkávání dobrovolníků nevyhovující. Z toho důvodu hledáme nové prostory pro vytvoření vhodného zázemí pro aktivity naší organizace. Finanční příspěvek můžete zasílat na náš sbírkový účet 2300402481/2010 s variabillním symbolem 2000.

 

Všem, kteří se jakoukoliv cestou zapojí do chodu naší organizace velmi děkujeme a moc si vážíme vaší podpory!